Mandi ft. Eri Qerimi - Binjaket (Official Video)

Share
HTML-code
 • Published: 15 February 2019
 • Artist: Mandi ft. Eri Qerimi - Binjaket
  Music: Festim Gici & Keli Shikut
  Lyrics: Olsi Celmeta
  Solo: Ilir Tironsi
  Solo: Keli Shikut
  Violin: Ervin Gonxhi
  Video: Star Production|THEDIRECTOREXH
 • Entertainment Entertainment

Comments • 119

 • love story
  love story  3 hours back

  ti rujt allahu je i madh

  • Edona Namani
   Edona Namani  4 hours back

   😋😚😙

   • Edona Namani
    Edona Namani  4 days back

    😎😚😋😙😊😊😀😊1 kosov jeni

    • Edona Namani
     Edona Namani  2 weeks back

     Veq vazhdoo ska.koment ttyy😉😀😊😉

     • Petrit Zeneli
      Petrit Zeneli  3 weeks back

      Zoti ti rujt amin adi sybarti

      • Fatino Tasi
       Fatino Tasi  3 weeks back

       2019 ALBANIA ❤🌐

       • zzź zenuni
        zzź zenuni  3 weeks back

        👍👌👍👌👏

        • Besim Pajazitaj
         Besim Pajazitaj  1 months back

         Me ymer kofshin inshallah me jet te gjat

         • sorin bucur
          sorin bucur  1 months back

          100 bravo,, where are your frome MANDI??

          • sorin bucur
           sorin bucur  1 months back

           +Djesur Feim i m from Romania, i love this music, thanks brow.

          • Djesur Feim
           Djesur Feim  1 months back

           albania

         • Tommy Jerry
          Tommy Jerry  1 months back

          O allahu ju rujt ishalla o jasha legendo adi mandy 🤴🤴☝️☝️☝️👌👏👏👏👏

          • BETTHYCEG N.
           BETTHYCEG N.  1 months back

           Mandiiiiiiiii bravoooi

           • Martina Della Garen
            Martina Della Garen  1 months back

            Bravo mandi super👑👑👑👑

            • Исо Шота

             Hepy berthey ajan dhe ajman

             • Delfina Berisha
              Delfina Berisha  2 months back

              Sa bukur e kini ba bravo bravo djem pershendetje nga sllovenia

              • Peace love respect Peace love respect

               o sa engjuj jan femijet 🙏🙏🙏i bekoft Allahu te gjith femijet e botes

               • Ozzy 06
                Ozzy 06  2 months back

                Greetings to al my Balkan brothers and sisters

                • Esmeralda Bega
                 Esmeralda Bega  2 months back

                 Na knaçët o djem mandi dhe ti ero kinga jeni si shpirt

                 • Fan Page Bjord tirona
                  Fan Page Bjord tirona  2 months back

                  💗💗

                  • lorenc Katreli
                   lorenc Katreli  2 months back

                   Zoti ti rujt sy bardh 💪💪

                   • Rozalina Osmonova
                    Rozalina Osmonova  2 months back

                    😙😙😙😙😍😍😍😍😍

                    • Kaan Topcu
                     Kaan Topcu  2 months back

                     Super ! Greetings from TURKEY 👍🏼

                     • Sunai Bqsa
                      Sunai Bqsa  2 months back

                      MANDI I LOVE YOU BROTHER

                      • Haqim Asmir
                       Haqim Asmir  2 months back

                       Ishalla djekin rugen e babit

                       • Luan Dungu
                        Luan Dungu  2 months back

                        Zoti i rujt dy binjaket

                        • Luan Dungu
                         Luan Dungu  2 months back

                         O bukurosha

                         • Vjollca Plaku
                          Vjollca Plaku  2 months back

                          Si i paska dal koha ktij me bo kalamaj se ngeli vetem ne tallava 🤣 te rrojn me jet te gjat

                          • Last Outlaw
                           Last Outlaw  2 months back

                           Uaaaa shum e bukur

                           • Noureddine Dahoui
                            Noureddine Dahoui  2 months back

                            Ilove From Algéria ♥️🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

                           • Joana Hasani
                            Joana Hasani  2 months back

                            Zoti ti rujttt 😘😘😘😘

                            • Vasilis Almus
                             Vasilis Almus  2 months back

                             1million this song 😍

                             • Studio Jashari
                              Studio Jashari  2 months back

                              bravo mandi nishtulla sukses mashallah dy binjaket si rrush i ke mashallah ishalla allahu i rujt pres syrit keq

                              • Hamit Jashari
                               Hamit Jashari  2 months back

                               BRAVO MADI NISHTULLA SUKSET JASHA TA HA ZERIN

                               • arsena avdlovic
                                arsena avdlovic  2 months back

                                Bravo ❤

                                • arsena avdlovic
                                 arsena avdlovic  2 months back

                                 insahalla ❤❤

                                 • Mela kos
                                  Mela kos  2 months back

                                  krejt kenget stylin njejt..

                                  • 1028 Kostastnk
                                   1028 Kostastnk  2 months back

                                   ghhhhhhicjxjchff

                                   • Ergys Mellaraj
                                    Ergys Mellaraj  2 months back

                                    Jete te gjate dhe u befshin floke bardhe

                                    • Ilir Shkembi
                                     Ilir Shkembi  2 months back

                                     Saaaa te bukurrrrrrrrrrrrr yll Jan dy princat e sybardhit allahu i rujt √√√√√√√√°°°°°°°komplimente dhe gjith cunave per kte kng esht superrrrrrrrrrrrr ****-()

                                     • Silvana Avdillari
                                      Silvana Avdillari  2 months back

                                      Pricat e adit me jet te gjat 😍😍😍💔💔💔💔💔💔👍👍👍💕💖

                                      • Salah Eddine
                                       Salah Eddine  2 months back

                                       Nar ya nar ya habibi , i love you from algeria and i m crazy with your music because you are so cute 😍🇦🇱🇩🇿

                                      • Thepsgame Bg
                                       Thepsgame Bg  2 months back

                                       😍😘😘😘💖💖💖

                                       • savona itali
                                        savona itali  2 months back

                                        Zoti ti rujt

                                        • Ivonse Mikovele
                                         Ivonse Mikovele  2 months back

                                         Very Good....I like it (y)

                                         • Zekiye Sanane
                                          Zekiye Sanane  3 months back

                                          👏🏻 çok güzel from Türkiye 🇹🇷 🇹🇷

                                          • Vera Tush
                                           Vera Tush  3 months back

                                           Jete te gjate 🙌🙌🙌🙌❤❤❤❤❤💛💚👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

                                           • Zeqir Brahimi
                                            Zeqir Brahimi  3 months back

                                            Me jet e shendet. Mashallah

                                            • Abdullahjthcvmtty Gimajkma rhhmkootuuiuut

                                             xg
                                             cbbnjiolcmmm nmlvrk fkkkkof ♩♩♩♩🎤🎤🎤😎😎🕨😎🕨🔥🔥